Zoek

Dienstregeling van trein 13819
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Zl v 08:33
Zlgea - 08:34
Hea - 08:36
Dl a 08:43
Dl v 08:45
Omn a 08:52
Omn v 08:53
Mrb - 09:00
Hdb a 09:03
Hdb v 09:04
Gbg - 09:08
Coa - 09:11
Cosb - 09:12
Co a 09:13
Zl v 08:33
Zlgea - 08:34
Hea - 08:36
Dl a 08:43
Dl v 08:45
Omn a 08:52
Omn v 08:53
Mrb - 09:00
Hdb a 09:03
Hdb v 09:04
Gbg - 09:08
Coa - 09:11
Cosb - 09:12
Co a 09:13
Zl v 08:33
Zlgea - 08:34
Hea - 08:36
Dl a 08:43
Dl v 08:45
Omn a 08:52
Omn v 08:53
Mrb - 09:00
Hdb a 09:03
Hdb v 09:04
Gbg - 09:08
Coa - 09:11
Cosb - 09:12
Co a 09:13
Zl v 08:33
Zlgea - 08:34
Hea - 08:36
Dl a 08:43
Dl v 08:45
Omn a 08:52
Omn v 08:53
Mrb - 09:00
Hdb a 09:03
Hdb v 09:04
Gbg - 09:08
Coa - 09:11
Cosb - 09:12
Co a 09:13
Zl v 08:33
Zlgea - 08:34
Hea - 08:36
Dl a 08:43
Dl v 08:45
Omn a 08:52
Omn v 08:53
Mrb - 09:00
Hdb a 09:03
Hdb v 09:04
Gbg - 09:08
Coa - 09:11
Cosb - 09:12
Co a 09:13