Zoek

Dienstregeling van trein 661
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Rtd v 16:35
Wsba - 16:36
Wspl - 16:37
Az - 16:38
Hlba - 16:39
Rtn - 16:40
Rtngw - 16:41
Rtngo - 16:42
Rta + 16:43
Cps - 16:44
Nwk - 16:46
Nwki - 16:47
Mdo - 16:49
Mda - 16:50
Hgwbr - 16:51
Gd a 16:53
Gd v 16:54
Gdg - 16:56
Odw - 16:58
Odo - 16:59
Wdo - 17:02
Wd - 17:03
Hmla - 17:05
Hmlva - 17:06
Vtn - 17:07
Utt - 17:08
Utlr - 17:09
Utwaw - 17:10
Utwao - 17:11
Ut a 17:12
Ut v 17:18
Uto - 17:20
Blw - 17:21
Bkp - 17:22
Blo - 17:23
Bloa - 17:24
Bhv - 17:25
Dld - 17:27
Amfva - 17:29
Bkda - 17:30
Amf a 17:32
Amf v 17:35
Ama - 17:36
Amfs - 17:37
Avat - 17:39
Nkk - 17:42
Pt - 17:46
Eml - 17:48
Hd - 17:51
Ns - 17:56
Hde - 18:01
Wz - 18:05
Htba - 18:06
Zlra - 18:07
Zlptta - 18:08
Zl a 18:10
Zl v 18:18
Zlgea - 18:20
Hea - 18:21
Ddv - 18:27
Mp - 18:32
Mpa - 18:34
Smvrt - 18:36
Swk a 18:41
Swk v 18:42
Wv - 18:50
Hry - 18:52
Hr + 18:57
Brdl - 19:00
Akm - 19:02
Bobr - 19:04
Pmk - 19:06
Gw - 19:10
Hrmk - 19:12
Lw a 19:13
Rtd v 16:35
Wsba - 16:36
Wspl - 16:37
Az - 16:38
Hlba - 16:39
Rtn - 16:40
Rtngw - 16:41
Rtngo - 16:42
Rta + 16:43
Cps - 16:44
Nwk - 16:46
Nwki - 16:47
Mdo - 16:49
Mda - 16:50
Hgwbr - 16:51
Gd a 16:53
Gd v 16:54
Gdg - 16:56
Odw - 16:58
Odo - 16:59
Wdo - 17:02
Wd - 17:03
Hmla - 17:05
Hmlva - 17:06
Vtn - 17:07
Utt - 17:08
Utlr - 17:09
Utwaw - 17:10
Utwao - 17:11
Ut a 17:12
Ut v 17:18
Uto - 17:20
Blw - 17:21
Bkp - 17:22
Blo - 17:23
Bloa - 17:24
Bhv - 17:25
Dld - 17:27
Amfva - 17:29
Bkda - 17:30
Amf a 17:32
Amf v 17:35
Ama - 17:36
Amfs - 17:37
Avat - 17:39
Nkk - 17:42
Pt - 17:46
Eml - 17:48
Hd - 17:51
Ns - 17:56
Hde - 18:01
Wz - 18:05
Htba - 18:06
Zlra - 18:07
Zlptta - 18:08
Zl a 18:10
Zl v 18:18
Zlgea - 18:20
Hea - 18:21
Ddv - 18:27
Mp - 18:32
Mpa - 18:34
Smvrt - 18:36
Swk a 18:41
Swk v 18:42
Wv - 18:50
Hry - 18:52
Hr + 18:57
Brdl - 19:00
Akm - 19:02
Bobr - 19:04
Pmk - 19:06
Gw - 19:10
Hrmk - 19:12
Lw a 19:13
Rtd v 16:35
Wsba - 16:36
Wspl - 16:37
Az - 16:38
Hlba - 16:39
Rtn - 16:40
Rtngw - 16:41
Rtngo - 16:42
Rta + 16:43
Cps - 16:44
Nwk - 16:46
Nwki - 16:47
Mdo - 16:49
Mda - 16:50
Hgwbr - 16:51
Gd a 16:53
Gd v 16:54
Gdg - 16:56
Odw - 16:58
Odo - 16:59
Wdo - 17:02
Wd - 17:03
Hmla - 17:05
Hmlva - 17:06
Vtn - 17:07
Utt - 17:08
Utlr - 17:09
Utwaw - 17:10
Utwao - 17:11
Ut a 17:12
Ut v 17:18
Uto - 17:20
Blw - 17:21
Bkp - 17:22
Blo - 17:23
Bloa - 17:24
Bhv - 17:25
Dld - 17:27
Amfva - 17:29
Bkda - 17:30
Amf a 17:32
Amf v 17:35
Ama - 17:36
Amfs - 17:37
Avat - 17:39
Nkk - 17:42
Pt - 17:46
Eml - 17:48
Hd - 17:51
Ns - 17:56
Hde - 18:01
Wz - 18:05
Htba - 18:06
Zlra - 18:07
Zlptta - 18:08
Zl a 18:10
Zl v 18:18
Zlgea - 18:20
Hea - 18:21
Ddv - 18:27
Mp - 18:32
Mpa - 18:34
Smvrt - 18:36
Swk a 18:41
Swk v 18:42
Wv - 18:50
Hry - 18:52
Hr + 18:57
Brdl - 19:00
Akm - 19:02
Bobr - 19:04
Pmk - 19:06
Gw - 19:10
Hrmk - 19:12
Lw a 19:13
Rtd v 16:35
Wsba - 16:36
Wspl - 16:37
Az - 16:38
Hlba - 16:39
Rtn - 16:40
Rtngw - 16:41
Rtngo - 16:42
Rta + 16:43
Cps - 16:44
Nwk - 16:46
Nwki - 16:47
Mdo - 16:49
Mda - 16:50
Hgwbr - 16:51
Gd a 16:53
Gd v 16:54
Gdg - 16:56
Odw - 16:58
Odo - 16:59
Wdo - 17:02
Wd - 17:03
Hmla - 17:05
Hmlva - 17:06
Vtn - 17:07
Utt - 17:08
Utlr - 17:09
Utwaw - 17:10
Utwao - 17:11
Ut a 17:12
Ut v 17:18
Uto - 17:20
Blw - 17:21
Bkp - 17:22
Blo - 17:23
Bloa - 17:24
Bhv - 17:25
Dld - 17:27
Amfva - 17:29
Bkda - 17:30
Amf a 17:32
Amf v 17:35
Ama - 17:36
Amfs - 17:37
Avat - 17:39
Nkk - 17:42
Pt - 17:46
Eml - 17:48
Hd - 17:51
Ns - 17:56
Hde - 18:01
Wz - 18:05
Htba - 18:06
Zlra - 18:07
Zlptta - 18:08
Zl a 18:10
Zl v 18:18
Zlgea - 18:20
Hea - 18:21
Ddv - 18:27
Mp - 18:32
Mpa - 18:34
Smvrt - 18:36
Swk a 18:41
Swk v 18:42
Wv - 18:50
Hry - 18:52
Hr + 18:57
Brdl - 19:00
Akm - 19:02
Bobr - 19:04
Pmk - 19:06
Gw - 19:10
Hrmk - 19:12
Lw a 19:13
Rtd v 16:35
Wsba - 16:36
Wspl - 16:37
Az - 16:38
Hlba - 16:39
Rtn - 16:40
Rtngw - 16:41
Rtngo - 16:42
Rta + 16:43
Cps - 16:44
Nwk - 16:46
Nwki - 16:47
Mdo - 16:49
Mda - 16:50
Hgwbr - 16:51
Gd a 16:53
Gd v 16:54
Gdg - 16:56
Odw - 16:58
Odo - 16:59
Wdo - 17:02
Wd - 17:03
Hmla - 17:05
Hmlva - 17:06
Vtn - 17:07
Utt - 17:08
Utlr - 17:09
Utwaw - 17:10
Utwao - 17:11
Ut a 17:12
Ut v 17:18
Uto - 17:20
Blw - 17:21
Bkp - 17:22
Blo - 17:23
Bloa - 17:24
Bhv - 17:25
Dld - 17:27
Amfva - 17:29
Bkda - 17:30
Amf a 17:32
Amf v 17:35
Ama - 17:36
Amfs - 17:37
Avat - 17:39
Nkk - 17:42
Pt - 17:46
Eml - 17:48
Hd - 17:51
Ns - 17:56
Hde - 18:01
Wz - 18:05
Htba - 18:06
Zlra - 18:07
Zlptta - 18:08
Zl a 18:10
Zl v 18:18
Zlgea - 18:20
Hea - 18:21
Ddv - 18:27
Mp - 18:32
Mpa - 18:34
Smvrt - 18:36
Swk a 18:41
Swk v 18:42
Wv - 18:50
Hry - 18:52
Hr + 18:57
Brdl - 19:00
Akm - 19:02
Bobr - 19:04
Pmk - 19:06
Gw - 19:10
Hrmk - 19:12
Lw a 19:13
Rtd v 16:35
Wsba - 16:36
Wspl - 16:37
Az - 16:38
Hlba - 16:39
Rtn - 16:40
Rtngw - 16:41
Rtngo - 16:42
Rta + 16:43
Cps - 16:44
Nwk - 16:46
Nwki - 16:47
Mdo - 16:49
Mda - 16:50
Hgwbr - 16:51
Gd a 16:53
Gd v 16:54
Gdg - 16:56
Odw - 16:58
Odo - 16:59
Wdo - 17:02
Wd - 17:03
Hmla - 17:05
Hmlva - 17:06
Vtn - 17:07
Utt - 17:08
Utlr - 17:09
Utwaw - 17:10
Utwao - 17:11
Ut a 17:12
Ut v 17:18
Uto - 17:20
Blw - 17:21
Bkp - 17:22
Blo - 17:23
Bloa - 17:24
Bhv - 17:25
Dld - 17:27
Amfva - 17:29
Bkda - 17:30
Amf a 17:32
Amf v 17:35
Ama - 17:36
Amfs - 17:37
Avat - 17:39
Nkk - 17:42
Pt - 17:46
Eml - 17:48
Hd - 17:51
Ns - 17:56
Hde - 18:01
Wz - 18:05
Htba - 18:06
Zlra - 18:07
Zlptta - 18:08
Zl a 18:10
Zl v 18:18
Zlgea - 18:20
Hea - 18:21
Ddv - 18:27
Mp - 18:32
Mpa - 18:34
Smvrt - 18:36
Swk a 18:41
Swk v 18:42
Wv - 18:50
Hry - 18:52
Hr + 18:57
Brdl - 19:00
Akm - 19:02
Bobr - 19:04
Pmk - 19:06
Gw - 19:10
Hrmk - 19:12
Lw a 19:13
Rtd v 16:35
Wsba - 16:36
Wspl - 16:37
Az - 16:38
Hlba - 16:39
Rtn - 16:40
Rtngw - 16:41
Rtngo - 16:42
Rta + 16:43
Cps - 16:44
Nwk - 16:46
Nwki - 16:47
Mdo - 16:49
Mda - 16:50
Hgwbr - 16:51
Gd a 16:53
Gd v 16:54
Gdg - 16:56
Odw - 16:58
Odo - 16:59
Wdo - 17:02
Wd - 17:03
Hmla - 17:05
Hmlva - 17:06
Vtn - 17:07
Utt - 17:08
Utlr - 17:09
Utwaw - 17:10
Utwao - 17:11
Ut a 17:12
Ut v 17:18
Uto - 17:20
Blw - 17:21
Bkp - 17:22
Blo - 17:23
Bloa - 17:24
Bhv - 17:25
Dld - 17:27
Amfva - 17:29
Bkda - 17:30
Amf a 17:32
Amf v 17:35
Ama - 17:36
Amfs - 17:37
Avat - 17:39
Nkk - 17:42
Pt - 17:46
Eml - 17:48
Hd - 17:51
Ns - 17:56
Hde - 18:01
Wz - 18:05
Htba - 18:06
Zlra - 18:07
Zlptta - 18:08
Zl a 18:10
Zl v 18:18
Zlgea - 18:20
Hea - 18:21
Ddv - 18:27
Mp - 18:32
Mpa - 18:34
Smvrt - 18:36
Swk a 18:41
Swk v 18:42
Wv - 18:50
Hry - 18:52
Hr + 18:57
Brdl - 19:00
Akm - 19:02
Bobr - 19:04
Pmk - 19:06
Gw - 19:10
Hrmk - 19:12
Lw a 19:13