Zoek

Dienstregeling van trein 646
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Lw v 12:47
Hrmk - 12:48
Gw - 12:56
Pmk - 12:57
Bobr - 12:59
Akm - 13:00
Brdl - 13:01
Hr + 13:03
Hry - 13:05
Wv - 13:09
Swk a 13:17
Swk v 13:19
Smvrt - 13:22
Mpa - 13:25
Mp - 13:28
Ddv - 13:33
Hea - 13:38
Zlgea - 13:40
Zl a 13:42
Zl v 13:50
Zlptta - 13:51
Zlra - 13:52
Htba - 13:53
Wz - 13:55
Hde - 13:58
Ns - 14:05
Hd - 14:09
Eml - 14:11
Pt - 14:14
Nkk - 14:17
Avat - 14:19
Amfs - 14:21
Ama - 14:23
Amf a 14:25
Amf v 14:28
Bkda - 14:29
Amfva - 14:30
Dld - 14:33
Bhv - 14:35
Bloa - 14:36
Blo - 14:37
Bkp - 14:38
Blw - 14:39
Uto - 14:40
Ut a 14:42
Ut v 14:48
Utwao - 14:49
Utwaw - 14:50
Utlr - 14:51
Utt - 14:52
Vtn - 14:54
Hmlva - 14:55
Hmla - 14:56
Wd - 14:58
Wdo - 14:59
Odo - 15:02
Odw - 15:03
Gdg - 15:05
Gd a 15:06
Gd v 15:07
Hgwbr - 15:08
Mdo - 15:09
Mda - 15:10
Nwki - 15:12
Nwk - 15:13
Cps - 15:14
Rta + 15:16
Rtngo - 15:18
Rtngw - 15:19
Rtn - 15:20
Hlba - 15:21
Az - 15:22
Wspl - 15:23
Wsba - 15:24
Rtd a 15:25
Lw v 12:47
Hrmk - 12:48
Gw - 12:56
Pmk - 12:57
Bobr - 12:59
Akm - 13:00
Brdl - 13:01
Hr + 13:03
Hry - 13:05
Wv - 13:09
Swk a 13:17
Swk v 13:19
Smvrt - 13:22
Mpa - 13:25
Mp - 13:28
Ddv - 13:33
Hea - 13:38
Zlgea - 13:40
Zl a 13:42
Zl v 13:50
Zlptta - 13:51
Zlra - 13:52
Htba - 13:53
Wz - 13:55
Hde - 13:58
Ns - 14:05
Hd - 14:09
Eml - 14:11
Pt - 14:14
Nkk - 14:17
Avat - 14:19
Amfs - 14:21
Ama - 14:23
Amf a 14:25
Amf v 14:28
Bkda - 14:29
Amfva - 14:30
Dld - 14:33
Bhv - 14:35
Bloa - 14:36
Blo - 14:37
Bkp - 14:38
Blw - 14:39
Uto - 14:40
Ut a 14:42
Ut v 14:48
Utwao - 14:49
Utwaw - 14:50
Utlr - 14:51
Utt - 14:52
Vtn - 14:54
Hmlva - 14:55
Hmla - 14:56
Wd - 14:58
Wdo - 14:59
Odo - 15:02
Odw - 15:03
Gdg - 15:05
Gd a 15:06
Gd v 15:07
Hgwbr - 15:08
Mdo - 15:09
Mda - 15:10
Nwki - 15:12
Nwk - 15:13
Cps - 15:14
Rta + 15:16
Rtngo - 15:18
Rtngw - 15:19
Rtn - 15:20
Hlba - 15:21
Az - 15:22
Wspl - 15:23
Wsba - 15:24
Rtd a 15:25
Lw v 12:47
Hrmk - 12:48
Gw - 12:56
Pmk - 12:57
Bobr - 12:59
Akm - 13:00
Brdl - 13:01
Hr + 13:03
Hry - 13:05
Wv - 13:09
Swk a 13:17
Swk v 13:19
Smvrt - 13:22
Mpa - 13:25
Mp - 13:28
Ddv - 13:33
Hea - 13:38
Zlgea - 13:40
Zl a 13:42
Zl v 13:50
Zlptta - 13:51
Zlra - 13:52
Htba - 13:53
Wz - 13:55
Hde - 13:58
Ns - 14:05
Hd - 14:09
Eml - 14:11
Pt - 14:14
Nkk - 14:17
Avat - 14:19
Amfs - 14:21
Ama - 14:23
Amf a 14:25
Amf v 14:28
Bkda - 14:29
Amfva - 14:30
Dld - 14:33
Bhv - 14:35
Bloa - 14:36
Blo - 14:37
Bkp - 14:38
Blw - 14:39
Uto - 14:40
Ut a 14:42
Ut v 14:48
Utwao - 14:49
Utwaw - 14:50
Utlr - 14:51
Utt - 14:52
Vtn - 14:54
Hmlva - 14:55
Hmla - 14:56
Wd - 14:58
Wdo - 14:59
Odo - 15:02
Odw - 15:03
Gdg - 15:05
Gd a 15:06
Gd v 15:07
Hgwbr - 15:08
Mdo - 15:09
Mda - 15:10
Nwki - 15:12
Nwk - 15:13
Cps - 15:14
Rta + 15:16
Rtngo - 15:18
Rtngw - 15:19
Rtn - 15:20
Hlba - 15:21
Az - 15:22
Wspl - 15:23
Wsba - 15:24
Rtd a 15:25
Lw v 12:47
Hrmk - 12:48
Gw - 12:56
Pmk - 12:57
Bobr - 12:59
Akm - 13:00
Brdl - 13:01
Hr + 13:03
Hry - 13:05
Wv - 13:09
Swk a 13:17
Swk v 13:19
Smvrt - 13:22
Mpa - 13:25
Mp - 13:28
Ddv - 13:33
Hea - 13:38
Zlgea - 13:40
Zl a 13:42
Zl v 13:50
Zlptta - 13:51
Zlra - 13:52
Htba - 13:53
Wz - 13:55
Hde - 13:58
Ns - 14:05
Hd - 14:09
Eml - 14:11
Pt - 14:14
Nkk - 14:17
Avat - 14:19
Amfs - 14:21
Ama - 14:23
Amf a 14:25
Amf v 14:28
Bkda - 14:29
Amfva - 14:30
Dld - 14:33
Bhv - 14:35
Bloa - 14:36
Blo - 14:37
Bkp - 14:38
Blw - 14:39
Uto - 14:40
Ut a 14:42
Ut v 14:48
Utwao - 14:49
Utwaw - 14:50
Utlr - 14:51
Utt - 14:52
Vtn - 14:54
Hmlva - 14:55
Hmla - 14:56
Wd - 14:58
Wdo - 14:59
Odo - 15:02
Odw - 15:03
Gdg - 15:05
Gd a 15:06
Gd v 15:07
Hgwbr - 15:08
Mdo - 15:09
Mda - 15:10
Nwki - 15:12
Nwk - 15:13
Cps - 15:14
Rta + 15:16
Rtngo - 15:18
Rtngw - 15:19
Rtn - 15:20
Hlba - 15:21
Az - 15:22
Wspl - 15:23
Wsba - 15:24
Rtd a 15:25
Lw v 12:47
Hrmk - 12:48
Gw - 12:56
Pmk - 12:57
Bobr - 12:59
Akm - 13:00
Brdl - 13:01
Hr + 13:03
Hry - 13:05
Wv - 13:09
Swk a 13:17
Swk v 13:19
Smvrt - 13:22
Mpa - 13:25
Mp - 13:28
Ddv - 13:33
Hea - 13:38
Zlgea - 13:40
Zl a 13:42
Zl v 13:50
Zlptta - 13:51
Zlra - 13:52
Htba - 13:53
Wz - 13:55
Hde - 13:58
Ns - 14:05
Hd - 14:09
Eml - 14:11
Pt - 14:14
Nkk - 14:17
Avat - 14:19
Amfs - 14:21
Ama - 14:23
Amf a 14:25
Amf v 14:28
Bkda - 14:29
Amfva - 14:30
Dld - 14:33
Bhv - 14:35
Bloa - 14:36
Blo - 14:37
Bkp - 14:38
Blw - 14:39
Uto - 14:40
Ut a 14:42
Ut v 14:48
Utwao - 14:49
Utwaw - 14:50
Utlr - 14:51
Utt - 14:52
Vtn - 14:54
Hmlva - 14:55
Hmla - 14:56
Wd - 14:58
Wdo - 14:59
Odo - 15:02
Odw - 15:03
Gdg - 15:05
Gd a 15:06
Gd v 15:07
Hgwbr - 15:08
Mdo - 15:09
Mda - 15:10
Nwki - 15:12
Nwk - 15:13
Cps - 15:14
Rta + 15:16
Rtngo - 15:18
Rtngw - 15:19
Rtn - 15:20
Hlba - 15:21
Az - 15:22
Wspl - 15:23
Wsba - 15:24
Rtd a 15:25
Lw v 12:47
Hrmk - 12:48
Gw - 12:56
Pmk - 12:57
Bobr - 12:59
Akm - 13:00
Brdl - 13:01
Hr + 13:03
Hry - 13:05
Wv - 13:09
Swk a 13:17
Swk v 13:19
Smvrt - 13:22
Mpa - 13:25
Mp - 13:28
Ddv - 13:33
Hea - 13:38
Zlgea - 13:40
Zl a 13:42
Zl v 13:50
Zlptta - 13:51
Zlra - 13:52
Htba - 13:53
Wz - 13:55
Hde - 13:58
Ns - 14:05
Hd - 14:09
Eml - 14:11
Pt - 14:14
Nkk - 14:17
Avat - 14:19
Amfs - 14:21
Ama - 14:23
Amf a 14:25
Amf v 14:28
Bkda - 14:29
Amfva - 14:30
Dld - 14:33
Bhv - 14:35
Bloa - 14:36
Blo - 14:37
Bkp - 14:38
Blw - 14:39
Uto - 14:40
Ut a 14:42
Ut v 14:48
Utwao - 14:49
Utwaw - 14:50
Utlr - 14:51
Utt - 14:52
Vtn - 14:54
Hmlva - 14:55
Hmla - 14:56
Wd - 14:58
Wdo - 14:59
Odo - 15:02
Odw - 15:03
Gdg - 15:05
Gd a 15:06
Gd v 15:07
Hgwbr - 15:08
Mdo - 15:09
Mda - 15:10
Nwki - 15:12
Nwk - 15:13
Cps - 15:14
Rta + 15:16
Rtngo - 15:18
Rtngw - 15:19
Rtn - 15:20
Hlba - 15:21
Az - 15:22
Wspl - 15:23
Wsba - 15:24
Rtd a 15:25
Lw v 12:47
Hrmk - 12:48
Gw - 12:56
Pmk - 12:57
Bobr - 12:59
Akm - 13:00
Brdl - 13:01
Hr + 13:03
Hry - 13:05
Wv - 13:09
Swk a 13:17
Swk v 13:19
Smvrt - 13:22
Mpa - 13:25
Mp - 13:28
Ddv - 13:33
Hea - 13:38
Zlgea - 13:40
Zl a 13:42
Zl v 13:50
Zlptta - 13:51
Zlra - 13:52
Htba - 13:53
Wz - 13:55
Hde - 13:58
Ns - 14:05
Hd - 14:09
Eml - 14:11
Pt - 14:14
Nkk - 14:17
Avat - 14:19
Amfs - 14:21
Ama - 14:23
Amf a 14:25
Amf v 14:28
Bkda - 14:29
Amfva - 14:30
Dld - 14:33
Bhv - 14:35
Bloa - 14:36
Blo - 14:37
Bkp - 14:38
Blw - 14:39
Uto - 14:40
Ut a 14:42
Ut v 14:48
Utwao - 14:49
Utwaw - 14:50
Utlr - 14:51
Utt - 14:52
Vtn - 14:54
Hmlva - 14:55
Hmla - 14:56
Wd - 14:58
Wdo - 14:59
Odo - 15:02
Odw - 15:03
Gdg - 15:05
Gd a 15:06
Gd v 15:07
Hgwbr - 15:08
Mdo - 15:09
Mda - 15:10
Nwki - 15:12
Nwk - 15:13
Cps - 15:14
Rta + 15:16
Rtngo - 15:18
Rtngw - 15:19
Rtn - 15:20
Hlba - 15:21
Az - 15:22
Wspl - 15:23
Wsba - 15:24
Rtd a 15:25