Zoek

Dienstregeling van trein 618
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Lw v 05:44
Hrmk - 05:45
Gw - 05:53
Pmk - 05:54
Bobr - 05:56
Akm - 05:57
Brdl - 05:59
Hr + 06:00
Hry - 06:02
Wv - 06:07
Swk + 06:15
Smvrt - 06:20
Mpa - 06:22
Mp + 06:25
Ddv - 06:30
Hea - 06:35
Zlgea - 06:40
Zl a 06:42
Zl v 06:50
Zlptta - 06:51
Zlra - 06:52
Htba - 06:53
Wz - 06:55
Hde - 06:58
Ns - 07:05
Hd - 07:09
Eml - 07:11
Pt - 07:14
Nkk - 07:17
Avat - 07:19
Amfs - 07:21
Ama - 07:23
Amf a 07:25
Amf v 07:28
Bkda - 07:29
Amfva - 07:30
Dld - 07:33
Bhv - 07:35
Bloa - 07:36
Blo - 07:37
Bkp - 07:38
Blw - 07:39
Uto - 07:40
Ut a 07:42
Ut v 07:48
Utwao - 07:49
Utwaw - 07:50
Utlr - 07:51
Utt - 07:52
Vtn - 07:54
Hmlva - 07:55
Hmla - 07:56
Wd - 07:58
Wdo - 07:59
Odo - 08:02
Odw - 08:03
Gdg - 08:05
Gd a 08:06
Gd v 08:07
Hgwbr - 08:08
Mdo - 08:09
Mda - 08:10
Nwki - 08:12
Nwk - 08:13
Cps - 08:14
Rta + 08:16
Rtngo - 08:18
Rtngw - 08:19
Rtn - 08:20
Hlba - 08:21
Az - 08:22
Wspl - 08:23
Wsba - 08:24
Rtd a 08:25
Lw v 05:44
Hrmk - 05:45
Gw - 05:53
Pmk - 05:54
Bobr - 05:56
Akm - 05:57
Brdl - 05:59
Hr + 06:00
Hry - 06:02
Wv - 06:07
Swk + 06:15
Smvrt - 06:20
Mpa - 06:22
Mp + 06:25
Ddv - 06:30
Hea - 06:35
Zlgea - 06:40
Zl a 06:42
Zl v 06:50
Zlptta - 06:51
Zlra - 06:52
Htba - 06:53
Wz - 06:55
Hde - 06:58
Ns - 07:05
Hd - 07:09
Eml - 07:11
Pt - 07:14
Nkk - 07:17
Avat - 07:19
Amfs - 07:21
Ama - 07:23
Amf a 07:25
Amf v 07:28
Bkda - 07:29
Amfva - 07:30
Dld - 07:33
Bhv - 07:35
Bloa - 07:36
Blo - 07:37
Bkp - 07:38
Blw - 07:39
Uto - 07:40
Ut a 07:42
Ut v 07:48
Utwao - 07:49
Utwaw - 07:50
Utlr - 07:51
Utt - 07:52
Vtn - 07:54
Hmlva - 07:55
Hmla - 07:56
Wd - 07:58
Wdo - 07:59
Odo - 08:02
Odw - 08:03
Gdg - 08:05
Gd a 08:06
Gd v 08:07
Hgwbr - 08:08
Mdo - 08:09
Mda - 08:10
Nwki - 08:12
Nwk - 08:13
Cps - 08:14
Rta + 08:16
Rtngo - 08:18
Rtngw - 08:19
Rtn - 08:20
Hlba - 08:21
Az - 08:22
Wspl - 08:23
Wsba - 08:24
Rtd a 08:25
Lw v 05:44
Hrmk - 05:45
Gw - 05:53
Pmk - 05:54
Bobr - 05:56
Akm - 05:57
Brdl - 05:59
Hr + 06:00
Hry - 06:02
Wv - 06:07
Swk + 06:15
Smvrt - 06:20
Mpa - 06:22
Mp + 06:25
Ddv - 06:30
Hea - 06:35
Zlgea - 06:40
Zl a 06:42
Zl v 06:50
Zlptta - 06:51
Zlra - 06:52
Htba - 06:53
Wz - 06:55
Hde - 06:58
Ns - 07:05
Hd - 07:09
Eml - 07:11
Pt - 07:14
Nkk - 07:17
Avat - 07:19
Amfs - 07:21
Ama - 07:23
Amf a 07:25
Amf v 07:28
Bkda - 07:29
Amfva - 07:30
Dld - 07:33
Bhv - 07:35
Bloa - 07:36
Blo - 07:37
Bkp - 07:38
Blw - 07:39
Uto - 07:40
Ut a 07:42
Ut v 07:48
Utwao - 07:49
Utwaw - 07:50
Utlr - 07:51
Utt - 07:52
Vtn - 07:54
Hmlva - 07:55
Hmla - 07:56
Wd - 07:58
Wdo - 07:59
Odo - 08:02
Odw - 08:03
Gdg - 08:05
Gd a 08:06
Gd v 08:07
Hgwbr - 08:08
Mdo - 08:09
Mda - 08:10
Nwki - 08:12
Nwk - 08:13
Cps - 08:14
Rta + 08:16
Rtngo - 08:18
Rtngw - 08:19
Rtn - 08:20
Hlba - 08:21
Az - 08:22
Wspl - 08:23
Wsba - 08:24
Rtd a 08:25
Lw v 05:44
Hrmk - 05:45
Gw - 05:53
Pmk - 05:54
Bobr - 05:56
Akm - 05:57
Brdl - 05:59
Hr + 06:00
Hry - 06:02
Wv - 06:07
Swk + 06:15
Smvrt - 06:20
Mpa - 06:22
Mp + 06:25
Ddv - 06:30
Hea - 06:35
Zlgea - 06:40
Zl a 06:42
Zl v 06:50
Zlptta - 06:51
Zlra - 06:52
Htba - 06:53
Wz - 06:55
Hde - 06:58
Ns - 07:05
Hd - 07:09
Eml - 07:11
Pt - 07:14
Nkk - 07:17
Avat - 07:19
Amfs - 07:21
Ama - 07:23
Amf a 07:25
Amf v 07:28
Bkda - 07:29
Amfva - 07:30
Dld - 07:33
Bhv - 07:35
Bloa - 07:36
Blo - 07:37
Bkp - 07:38
Blw - 07:39
Uto - 07:40
Ut a 07:42
Ut v 07:48
Utwao - 07:49
Utwaw - 07:50
Utlr - 07:51
Utt - 07:52
Vtn - 07:54
Hmlva - 07:55
Hmla - 07:56
Wd - 07:58
Wdo - 07:59
Odo - 08:02
Odw - 08:03
Gdg - 08:05
Gd a 08:06
Gd v 08:07
Hgwbr - 08:08
Mdo - 08:09
Mda - 08:10
Nwki - 08:12
Nwk - 08:13
Cps - 08:14
Rta + 08:16
Rtngo - 08:18
Rtngw - 08:19
Rtn - 08:20
Hlba - 08:21
Az - 08:22
Wspl - 08:23
Wsba - 08:24
Rtd a 08:25
Lw v 05:44
Hrmk - 05:45
Gw - 05:53
Pmk - 05:54
Bobr - 05:56
Akm - 05:57
Brdl - 05:59
Hr + 06:00
Hry - 06:02
Wv - 06:07
Swk + 06:15
Smvrt - 06:20
Mpa - 06:22
Mp + 06:25
Ddv - 06:30
Hea - 06:35
Zlgea - 06:40
Zl a 06:42
Zl v 06:50
Zlptta - 06:51
Zlra - 06:52
Htba - 06:53
Wz - 06:55
Hde - 06:58
Ns - 07:05
Hd - 07:09
Eml - 07:11
Pt - 07:14
Nkk - 07:17
Avat - 07:19
Amfs - 07:21
Ama - 07:23
Amf a 07:25
Amf v 07:28
Bkda - 07:29
Amfva - 07:30
Dld - 07:33
Bhv - 07:35
Bloa - 07:36
Blo - 07:37
Bkp - 07:38
Blw - 07:39
Uto - 07:40
Ut a 07:42
Ut v 07:48
Utwao - 07:49
Utwaw - 07:50
Utlr - 07:51
Utt - 07:52
Vtn - 07:54
Hmlva - 07:55
Hmla - 07:56
Wd - 07:58
Wdo - 07:59
Odo - 08:02
Odw - 08:03
Gdg - 08:05
Gd a 08:06
Gd v 08:07
Hgwbr - 08:08
Mdo - 08:09
Mda - 08:10
Nwki - 08:12
Nwk - 08:13
Cps - 08:14
Rta + 08:16
Rtngo - 08:18
Rtngw - 08:19
Rtn - 08:20
Hlba - 08:21
Az - 08:22
Wspl - 08:23
Wsba - 08:24
Rtd a 08:25