Zoek

Dienstregeling van trein 559
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Rtd v 16:05
Wsba - 16:06
Wspl - 16:07
Az - 16:08
Hlba - 16:09
Rtn - 16:10
Rtngw - 16:11
Rtngo - 16:12
Rta + 16:13
Cps - 16:15
Nwk - 16:16
Nwki - 16:17
Mdo - 16:19
Mda - 16:20
Hgwbr - 16:21
Gd a 16:23
Gd v 16:24
Gdg - 16:26
Odw - 16:28
Odo - 16:29
Wdo - 16:33
Wd - 16:34
Hmla - 16:36
Hmlva - 16:37
Vtn - 16:38
Utt - 16:39
Utlr - 16:40
Utwaw - 16:41
Utwao - 16:42
Ut a 16:43
Ut v 16:50
Uto - 16:51
Utoa - 16:52
Blw - 16:53
Bkp - 16:54
Blo - 16:55
Bloa - 16:56
Bhv - 16:57
Dld - 16:59
Amfva - 17:01
Bkda - 17:02
Amf a 17:04
Amf v 17:07
Ama - 17:09
Amfs - 17:10
Avat - 17:12
Nkk - 17:15
Pt - 17:18
Eml - 17:21
Hd - 17:23
Ns - 17:28
Hde - 17:32
Wz - 17:37
Htba - 17:39
Zlra - 17:40
Zlptta - 17:41
Zl a 17:42
Zl v 17:47
Zlgea - 17:48
Hea - 17:50
Ddv - 17:55
Mp - 18:01
Mpa - 18:02
Kg - 18:06
Hgv - 18:11
Vama - 18:14
Bl - 18:19
Asn + 18:27
Onz - 18:36
Onn - 18:38
Hrn - 18:40
Gnl - 18:42
Gerp - 18:43
Gn a 18:44
Rtd v 16:05
Wsba - 16:06
Wspl - 16:07
Az - 16:08
Hlba - 16:09
Rtn - 16:10
Rtngw - 16:11
Rtngo - 16:12
Rta + 16:13
Cps - 16:15
Nwk - 16:16
Nwki - 16:17
Mdo - 16:19
Mda - 16:20
Hgwbr - 16:21
Gd a 16:23
Gd v 16:24
Gdg - 16:26
Odw - 16:28
Odo - 16:29
Wdo - 16:33
Wd - 16:34
Hmla - 16:36
Hmlva - 16:37
Vtn - 16:38
Utt - 16:39
Utlr - 16:40
Utwaw - 16:41
Utwao - 16:42
Ut a 16:43
Ut v 16:50
Uto - 16:51
Utoa - 16:52
Blw - 16:53
Bkp - 16:54
Blo - 16:55
Bloa - 16:56
Bhv - 16:57
Dld - 16:59
Amfva - 17:01
Bkda - 17:02
Amf a 17:04
Amf v 17:07
Ama - 17:09
Amfs - 17:10
Avat - 17:12
Nkk - 17:15
Pt - 17:18
Eml - 17:21
Hd - 17:23
Ns - 17:28
Hde - 17:32
Wz - 17:37
Htba - 17:39
Zlra - 17:40
Zlptta - 17:41
Zl a 17:42
Zl v 17:47
Zlgea - 17:48
Hea - 17:50
Ddv - 17:55
Mp - 18:01
Mpa - 18:02
Kg - 18:06
Hgv - 18:11
Vama - 18:14
Bl - 18:19
Asn + 18:27
Onz - 18:36
Onn - 18:38
Hrn - 18:40
Gnl - 18:42
Gerp - 18:43
Gn a 18:44
Rtd v 16:05
Wsba - 16:06
Wspl - 16:07
Az - 16:08
Hlba - 16:09
Rtn - 16:10
Rtngw - 16:11
Rtngo - 16:12
Rta + 16:13
Cps - 16:15
Nwk - 16:16
Nwki - 16:17
Mdo - 16:19
Mda - 16:20
Hgwbr - 16:21
Gd a 16:23
Gd v 16:24
Gdg - 16:26
Odw - 16:28
Odo - 16:29
Wdo - 16:33
Wd - 16:34
Hmla - 16:36
Hmlva - 16:37
Vtn - 16:38
Utt - 16:39
Utlr - 16:40
Utwaw - 16:41
Utwao - 16:42
Ut a 16:43
Ut v 16:50
Uto - 16:51
Utoa - 16:52
Blw - 16:53
Bkp - 16:54
Blo - 16:55
Bloa - 16:56
Bhv - 16:57
Dld - 16:59
Amfva - 17:01
Bkda - 17:02
Amf a 17:04
Amf v 17:07
Ama - 17:09
Amfs - 17:10
Avat - 17:12
Nkk - 17:15
Pt - 17:18
Eml - 17:21
Hd - 17:23
Ns - 17:28
Hde - 17:32
Wz - 17:37
Htba - 17:39
Zlra - 17:40
Zlptta - 17:41
Zl a 17:42
Zl v 17:47
Zlgea - 17:48
Hea - 17:50
Ddv - 17:55
Mp - 18:01
Mpa - 18:02
Kg - 18:06
Hgv - 18:11
Vama - 18:14
Bl - 18:19
Asn + 18:27
Onz - 18:36
Onn - 18:38
Hrn - 18:40
Gnl - 18:42
Gerp - 18:43
Gn a 18:44
Rtd v 16:05
Wsba - 16:06
Wspl - 16:07
Az - 16:08
Hlba - 16:09
Rtn - 16:10
Rtngw - 16:11
Rtngo - 16:12
Rta + 16:13
Cps - 16:15
Nwk - 16:16
Nwki - 16:17
Mdo - 16:19
Mda - 16:20
Hgwbr - 16:21
Gd a 16:23
Gd v 16:24
Gdg - 16:26
Odw - 16:28
Odo - 16:29
Wdo - 16:33
Wd - 16:34
Hmla - 16:36
Hmlva - 16:37
Vtn - 16:38
Utt - 16:39
Utlr - 16:40
Utwaw - 16:41
Utwao - 16:42
Ut a 16:43
Ut v 16:50
Uto - 16:51
Utoa - 16:52
Blw - 16:53
Bkp - 16:54
Blo - 16:55
Bloa - 16:56
Bhv - 16:57
Dld - 16:59
Amfva - 17:01
Bkda - 17:02
Amf a 17:04
Amf v 17:07
Ama - 17:09
Amfs - 17:10
Avat - 17:12
Nkk - 17:15
Pt - 17:18
Eml - 17:21
Hd - 17:23
Ns - 17:28
Hde - 17:32
Wz - 17:37
Htba - 17:39
Zlra - 17:40
Zlptta - 17:41
Zl a 17:42
Zl v 17:47
Zlgea - 17:48
Hea - 17:50
Ddv - 17:55
Mp - 18:01
Mpa - 18:02
Kg - 18:06
Hgv - 18:11
Vama - 18:14
Bl - 18:19
Asn + 18:27
Onz - 18:36
Onn - 18:38
Hrn - 18:40
Gnl - 18:42
Gerp - 18:43
Gn a 18:44
Rtd v 16:05
Wsba - 16:06
Wspl - 16:07
Az - 16:08
Hlba - 16:09
Rtn - 16:10
Rtngw - 16:11
Rtngo - 16:12
Rta + 16:13
Cps - 16:15
Nwk - 16:16
Nwki - 16:17
Mdo - 16:19
Mda - 16:20
Hgwbr - 16:21
Gd a 16:23
Gd v 16:24
Gdg - 16:26
Odw - 16:28
Odo - 16:29
Wdo - 16:33
Wd - 16:34
Hmla - 16:36
Hmlva - 16:37
Vtn - 16:38
Utt - 16:39
Utlr - 16:40
Utwaw - 16:41
Utwao - 16:42
Ut a 16:43
Ut v 16:50
Uto - 16:51
Utoa - 16:52
Blw - 16:53
Bkp - 16:54
Blo - 16:55
Bloa - 16:56
Bhv - 16:57
Dld - 16:59
Amfva - 17:01
Bkda - 17:02
Amf a 17:04
Amf v 17:07
Ama - 17:09
Amfs - 17:10
Avat - 17:12
Nkk - 17:15
Pt - 17:18
Eml - 17:21
Hd - 17:23
Ns - 17:28
Hde - 17:32
Wz - 17:37
Htba - 17:39
Zlra - 17:40
Zlptta - 17:41
Zl a 17:42
Zl v 17:47
Zlgea - 17:48
Hea - 17:50
Ddv - 17:55
Mp - 18:01
Mpa - 18:02
Kg - 18:06
Hgv - 18:11
Vama - 18:14
Bl - 18:19
Asn + 18:27
Onz - 18:36
Onn - 18:38
Hrn - 18:40
Gnl - 18:42
Gerp - 18:43
Gn a 18:44
Rtd v 16:05
Wsba - 16:06
Wspl - 16:07
Az - 16:08
Hlba - 16:09
Rtn - 16:10
Rtngw - 16:11
Rtngo - 16:12
Rta + 16:13
Cps - 16:15
Nwk - 16:16
Nwki - 16:17
Mdo - 16:19
Mda - 16:20
Hgwbr - 16:21
Gd a 16:23
Gd v 16:24
Gdg - 16:26
Odw - 16:28
Odo - 16:29
Wdo - 16:33
Wd - 16:34
Hmla - 16:36
Hmlva - 16:37
Vtn - 16:38
Utt - 16:39
Utlr - 16:40
Utwaw - 16:41
Utwao - 16:42
Ut a 16:43
Ut v 16:50
Uto - 16:51
Utoa - 16:52
Blw - 16:53
Bkp - 16:54
Blo - 16:55
Bloa - 16:56
Bhv - 16:57
Dld - 16:59
Amfva - 17:01
Bkda - 17:02
Amf a 17:04
Amf v 17:07
Ama - 17:09
Amfs - 17:10
Avat - 17:12
Nkk - 17:15
Pt - 17:18
Eml - 17:21
Hd - 17:23
Ns - 17:28
Hde - 17:32
Wz - 17:37
Htba - 17:39
Zlra - 17:40
Zlptta - 17:41
Zl a 17:42
Zl v 17:47
Zlgea - 17:48
Hea - 17:50
Ddv - 17:55
Mp - 18:01
Mpa - 18:02
Kg - 18:06
Hgv - 18:11
Vama - 18:14
Bl - 18:19
Asn + 18:27
Onz - 18:36
Onn - 18:38
Hrn - 18:40
Gnl - 18:42
Gerp - 18:43
Gn a 18:44
Rtd v 16:05
Wsba - 16:06
Wspl - 16:07
Az - 16:08
Hlba - 16:09
Rtn - 16:10
Rtngw - 16:11
Rtngo - 16:12
Rta + 16:13
Cps - 16:15
Nwk - 16:16
Nwki - 16:17
Mdo - 16:19
Mda - 16:20
Hgwbr - 16:21
Gd a 16:23
Gd v 16:24
Gdg - 16:26
Odw - 16:28
Odo - 16:29
Wdo - 16:33
Wd - 16:34
Hmla - 16:36
Hmlva - 16:37
Vtn - 16:38
Utt - 16:39
Utlr - 16:40
Utwaw - 16:41
Utwao - 16:42
Ut a 16:43
Ut v 16:50
Uto - 16:51
Utoa - 16:52
Blw - 16:53
Bkp - 16:54
Blo - 16:55
Bloa - 16:56
Bhv - 16:57
Dld - 16:59
Amfva - 17:01
Bkda - 17:02
Amf a 17:04
Amf v 17:07
Ama - 17:09
Amfs - 17:10
Avat - 17:12
Nkk - 17:15
Pt - 17:18
Eml - 17:21
Hd - 17:23
Ns - 17:28
Hde - 17:32
Wz - 17:37
Htba - 17:39
Zlra - 17:40
Zlptta - 17:41
Zl a 17:42
Zl v 17:47
Zlgea - 17:48
Hea - 17:50
Ddv - 17:55
Mp - 18:01
Mpa - 18:02
Kg - 18:06
Hgv - 18:11
Vama - 18:14
Bl - 18:19
Asn + 18:27
Onz - 18:36
Onn - 18:38
Hrn - 18:40
Gnl - 18:42
Gerp - 18:43
Gn a 18:44