Zoek

Dienstregeling van trein 3024
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Nm v 08:13
Nml - 08:15
Rsa - 08:16
Ebtwa - 08:17
Esta - 08:18
Est - 08:19
Ahz - 08:21
Ahwa - 08:23
Ahb - 08:24
Ah a 08:26
Ah v 08:32
Ahb - 08:33
Ahwa - 08:34
Otb - 08:36
Wf - 08:38
Ed + 08:42
Klp - 08:48
Har - 08:51
Mrn - 08:54
Mrg - 08:55
Db + 08:59
Bnk - 09:02
Utza - 09:05
Utvr - 09:06
Ut a 09:07
Ut v 09:09
Utma - 09:10
Utzl - 09:11
Mas - 09:13
Bkla - 09:15
Bkl - 09:16
Aco - 09:18
Ac - 09:19
Ashd - 09:20
Asb - 09:21
Dvaz - 09:22
Dvd - 09:23
Asa + 09:27
Asdmz - 09:28
Asdm - 09:29
Asdma - 09:30
Dgro - 09:31
Dgrw - 09:33
Ods - 09:34
Asd a 09:35
Asd v 09:39
Sgbr - 09:40
Sgra - 09:41
Obpa - 09:42
Ass + 09:45
Rdwa - 09:46
Hmta - 09:47
Zd + 09:52
Kz - 09:54
Zzs - 09:55
Wm - 09:57
Nnvbr - 09:58
Kma - 09:59
Utg - 10:02
Cas + 10:04
Olv - 10:08
Hlo + 10:10
Amr a 10:16
Amr v 10:19
Nhkbr - 10:20
Amrn + 10:22
Bol - 10:24
Hwd + 10:28
Sgn + 10:36
Ana a 10:43
Ana v 10:45
Kgs - 10:47
Hdrz + 10:52
Hdr a 10:56
Nm v 08:13
Nml - 08:15
Rsa - 08:16
Ebtwa - 08:17
Esta - 08:18
Est - 08:19
Ahz - 08:21
Ahwa - 08:23
Ahb - 08:24
Ah a 08:26
Ah v 08:32
Ahb - 08:33
Ahwa - 08:34
Otb - 08:36
Wf - 08:38
Ed + 08:42
Klp - 08:48
Har - 08:51
Mrn - 08:54
Mrg - 08:55
Db + 08:59
Bnk - 09:02
Utza - 09:05
Utvr - 09:06
Ut a 09:07
Ut v 09:09
Utma - 09:10
Utzl - 09:11
Mas - 09:13
Bkla - 09:15
Bkl - 09:16
Aco - 09:18
Ac - 09:19
Ashd - 09:20
Asb - 09:21
Dvaz - 09:22
Dvd - 09:23
Asa + 09:27
Asdmz - 09:28
Asdm - 09:29
Asdma - 09:30
Dgro - 09:31
Dgrw - 09:33
Ods - 09:34
Asd a 09:35
Asd v 09:39
Sgbr - 09:40
Sgra - 09:41
Obpa - 09:42
Ass + 09:45
Rdwa - 09:46
Hmta - 09:47
Zd + 09:52
Kz - 09:54
Zzs - 09:55
Wm - 09:57
Nnvbr - 09:58
Kma - 09:59
Utg - 10:02
Cas + 10:04
Olv - 10:08
Hlo + 10:10
Amr a 10:16
Amr v 10:19
Nhkbr - 10:20
Amrn + 10:22
Bol - 10:24
Hwd + 10:28
Sgn + 10:36
Ana a 10:43
Ana v 10:45
Kgs - 10:47
Hdrz + 10:52
Hdr a 10:56
Gepland: VIRM-IV
Nm v 08:13
Nml - 08:15
Rsa - 08:16
Ebtwa - 08:17
Esta - 08:18
Est - 08:19
Ahz - 08:21
Ahwa - 08:23
Ahb - 08:24
Ah a 08:26
Ah v 08:32
Ahb - 08:33
Ahwa - 08:34
Otb - 08:36
Wf - 08:38
Ed + 08:42
Klp - 08:48
Har - 08:51
Mrn - 08:54
Mrg - 08:55
Db + 08:59
Bnk - 09:02
Utza - 09:05
Utvr - 09:06
Ut a 09:07
Ut v 09:09
Utma - 09:10
Utzl - 09:11
Mas - 09:13
Bkla - 09:15
Bkl - 09:16
Aco - 09:18
Ac - 09:19
Ashd - 09:20
Asb - 09:21
Dvaz - 09:22
Dvd - 09:23
Asa + 09:27
Asdmz - 09:28
Asdm - 09:29
Asdma - 09:30
Dgro - 09:31
Dgrw - 09:33
Ods - 09:34
Asd a 09:35
Asd v 09:39
Sgbr - 09:40
Sgra - 09:41
Obpa - 09:42
Ass + 09:45
Rdwa - 09:46
Hmta - 09:47
Zd + 09:52
Kz - 09:54
Zzs - 09:55
Wm - 09:57
Nnvbr - 09:58
Kma - 09:59
Utg - 10:02
Cas + 10:04
Olv - 10:08
Hlo + 10:10
Amr a 10:16
Amr v 10:19
Nhkbr - 10:20
Amrn + 10:22
Bol - 10:24
Hwd + 10:28
Sgn + 10:36
Ana a 10:43
Ana v 10:45
Kgs - 10:47
Hdrz + 10:52
Hdr a 10:56
Gepland: VIRM-VI
Nm v 08:13
Nml - 08:15
Rsa - 08:16
Ebtwa - 08:17
Esta - 08:18
Est - 08:19
Ahz - 08:21
Ahwa - 08:23
Ahb - 08:24
Ah a 08:26
Ah v 08:32
Ahb - 08:33
Ahwa - 08:34
Otb - 08:36
Wf - 08:38
Ed + 08:42
Klp - 08:48
Har - 08:51
Mrn - 08:54
Mrg - 08:55
Db + 08:59
Bnk - 09:02
Utza - 09:05
Utvr - 09:06
Ut a 09:07
Ut v 09:09
Utma - 09:10
Utzl - 09:11
Mas - 09:13
Bkla - 09:15
Bkl - 09:16
Aco - 09:18
Ac - 09:19
Ashd - 09:20
Asb - 09:21
Dvaz - 09:22
Dvd - 09:23
Asa + 09:27
Asdmz - 09:28
Asdm - 09:29
Asdma - 09:30
Dgro - 09:31
Dgrw - 09:33
Ods - 09:34
Asd a 09:35
Asd v 09:39
Sgbr - 09:40
Sgra - 09:41
Obpa - 09:42
Ass + 09:45
Rdwa - 09:46
Hmta - 09:47
Zd + 09:52
Kz - 09:54
Zzs - 09:55
Wm - 09:57
Nnvbr - 09:58
Kma - 09:59
Utg - 10:02
Cas + 10:04
Olv - 10:08
Hlo + 10:10
Amr a 10:16
Amr v 10:19
Nhkbr - 10:20
Amrn + 10:22
Bol - 10:24
Hwd + 10:28
Sgn + 10:36
Ana a 10:43
Ana v 10:45
Kgs - 10:47
Hdrz + 10:52
Hdr a 10:56
Gepland: VIRM-VI
Nm v 08:13
Nml - 08:15
Rsa - 08:16
Ebtwa - 08:17
Esta - 08:18
Est - 08:19
Ahz - 08:21
Ahwa - 08:23
Ahb - 08:24
Ah a 08:26
Ah v 08:32
Ahb - 08:33
Ahwa - 08:34
Otb - 08:36
Wf - 08:38
Ed + 08:42
Klp - 08:48
Har - 08:51
Mrn - 08:54
Mrg - 08:55
Db + 08:59
Bnk - 09:02
Utza - 09:05
Utvr - 09:06
Ut a 09:07
Ut v 09:09
Utma - 09:10
Utzl - 09:11
Mas - 09:13
Bkla - 09:15
Bkl - 09:16
Aco - 09:18
Ac - 09:19
Ashd - 09:20
Asb - 09:21
Dvaz - 09:22
Dvd - 09:23
Asa + 09:27
Asdmz - 09:28
Asdm - 09:29
Asdma - 09:30
Dgro - 09:31
Dgrw - 09:33
Ods - 09:34
Asd a 09:35
Asd v 09:39
Sgbr - 09:40
Sgra - 09:41
Obpa - 09:42
Ass + 09:45
Rdwa - 09:46
Hmta - 09:47
Zd + 09:52
Kz - 09:54
Zzs - 09:55
Wm - 09:57
Nnvbr - 09:58
Kma - 09:59
Utg - 10:02
Cas + 10:04
Olv - 10:08
Hlo + 10:10
Amr a 10:16
Amr v 10:19
Nhkbr - 10:20
Amrn + 10:22
Bol - 10:24
Hwd + 10:28
Sgn + 10:36
Ana a 10:43
Ana v 10:45
Kgs - 10:47
Hdrz + 10:52
Hdr a 10:56
Gepland: VIRM-VI
Nm v 08:13
Nml - 08:15
Rsa - 08:16
Ebtwa - 08:17
Esta - 08:18
Est - 08:19
Ahz - 08:21
Ahwa - 08:23
Ahb - 08:24
Ah a 08:26
Ah v 08:32
Ahb - 08:33
Ahwa - 08:34
Otb - 08:36
Wf - 08:38
Ed + 08:42
Klp - 08:48
Har - 08:51
Mrn - 08:54
Mrg - 08:55
Db + 08:59
Bnk - 09:02
Utza - 09:05
Utvr - 09:06
Ut a 09:07
Ut v 09:09
Utma - 09:10
Utzl - 09:11
Mas - 09:13
Bkla - 09:15
Bkl - 09:16
Aco - 09:18
Ac - 09:19
Ashd - 09:20
Asb - 09:21
Dvaz - 09:22
Dvd - 09:23
Asa + 09:27
Asdmz - 09:28
Asdm - 09:29
Asdma - 09:30
Dgro - 09:31
Dgrw - 09:33
Ods - 09:34
Asd a 09:35
Asd v 09:39
Sgbr - 09:40
Sgra - 09:41
Obpa - 09:42
Ass + 09:45
Rdwa - 09:46
Hmta - 09:47
Zd + 09:52
Kz - 09:54
Zzs - 09:55
Wm - 09:57
Nnvbr - 09:58
Kma - 09:59
Utg - 10:02
Cas + 10:04
Olv - 10:08
Hlo + 10:10
Amr a 10:16
Amr v 10:19
Nhkbr - 10:20
Amrn + 10:22
Bol - 10:24
Hwd + 10:28
Sgn + 10:36
Ana a 10:43
Ana v 10:45
Kgs - 10:47
Hdrz + 10:52
Hdr a 10:56
Gepland: VIRM-VI
Nm v 08:13
Nml - 08:15
Rsa - 08:16
Ebtwa - 08:17
Esta - 08:18
Est - 08:19
Ahz - 08:21
Ahwa - 08:23
Ahb - 08:24
Ah a 08:26
Ah v 08:31
Ahb - 08:32
Ahwa - 08:33
Otb - 08:35
Wf - 08:37
Ed + 08:41
Klp + 08:47
Har - 08:51
Mrn - 08:54
Mrg - 08:55
Db + 08:59
Bnk - 09:02
Utza - 09:05
Utvr - 09:06
Ut a 09:08
Ut v 09:09
Utma - 09:10
Utzl - 09:11
Mas - 09:13
Bkla - 09:15
Bkl - 09:16
Aco - 09:18
Ac - 09:19
Ashd - 09:20
Asb - 09:21
Dvaz - 09:22
Dvd - 09:23
Asa + 09:27
Asdmz - 09:28
Asdm - 09:29
Asdma - 09:30
Dgro - 09:31
Dgrw - 09:33
Ods - 09:34
Asd a 09:35
Asd v 09:39
Sgbr - 09:40
Sgra - 09:41
Obpa - 09:42
Ass + 09:45
Rdwa - 09:46
Hmta - 09:47
Zd + 09:52
Kz - 09:54
Zzs - 09:55
Wm - 09:57
Nnvbr - 09:58
Kma - 09:59
Utg - 10:02
Cas + 10:04
Olv - 10:08
Hlo + 10:10
Amr a 10:16
Amr v 10:19
Nhkbr - 10:20
Amrn + 10:22
Bol - 10:24
Hwd + 10:28
Sgn + 10:36
Ana a 10:43
Ana v 10:45
Kgs - 10:47
Hdrz + 10:52
Hdr a 10:56