Zoek

Dienstregeling van trein 2120
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Gvc v 08:47
Laa - 08:50
Gvm - 08:52
Vst - 08:54
Dvnk - 08:55
Vkbr - 08:56
Ledn a 08:59
Ledn v 09:03
Vh - 09:07
Nwh - 09:08
Lis - 09:10
Hil - 09:12
Had + 09:18
Zspl - 09:20
Hlm a 09:23
Hlm v 09:25
Spbr - 09:26
Hlms - 09:28
Hw - 09:30
Hwzb - 09:31
Ass + 09:34
Obpa - 09:36
Sgra - 09:37
Sgbr - 09:38
Asd a 09:40
Gvc v 08:47
Laa - 08:50
Gvm - 08:52
Vst - 08:54
Dvnk - 08:55
Vkbr - 08:56
Ledn a 08:59
Ledn v 09:03
Vh - 09:07
Nwh - 09:08
Lis - 09:10
Hil - 09:12
Had + 09:18
Zspl - 09:20
Hlm a 09:23
Hlm v 09:25
Spbr - 09:26
Hlms - 09:28
Hw - 09:30
Hwzb - 09:31
Ass + 09:34
Obpa - 09:36
Sgra - 09:37
Sgbr - 09:38
Asd a 09:40
Gvc v 08:47
Laa - 08:50
Gvm - 08:52
Vst - 08:54
Dvnk - 08:55
Vkbr - 08:56
Ledn a 08:59
Ledn v 09:03
Vh - 09:07
Nwh - 09:08
Lis - 09:10
Hil - 09:12
Had + 09:18
Zspl - 09:20
Hlm a 09:23
Hlm v 09:25
Spbr - 09:26
Hlms - 09:28
Hw - 09:30
Hwzb - 09:31
Ass + 09:34
Obpa - 09:36
Sgra - 09:37
Sgbr - 09:38
Asd a 09:40
Gvc v 08:47
Laa - 08:50
Gvm - 08:52
Vst - 08:54
Dvnk - 08:55
Vkbr - 08:56
Ledn a 08:59
Ledn v 09:03
Vh - 09:07
Nwh - 09:08
Lis - 09:10
Hil - 09:12
Had + 09:18
Zspl - 09:20
Hlm a 09:23
Hlm v 09:25
Spbr - 09:26
Hlms - 09:28
Hw - 09:30
Hwzb - 09:31
Ass + 09:34
Obpa - 09:36
Sgra - 09:37
Sgbr - 09:38
Asd a 09:40
Gvc v 08:47
Laa - 08:50
Gvm - 08:52
Vst - 08:54
Dvnk - 08:55
Vkbr - 08:56
Ledn a 08:59
Ledn v 09:03
Vh - 09:07
Nwh - 09:08
Lis - 09:10
Hil - 09:12
Had + 09:18
Zspl - 09:20
Hlm a 09:23
Hlm v 09:25
Spbr - 09:26
Hlms - 09:28
Hw - 09:30
Hwzb - 09:31
Ass + 09:34
Obpa - 09:36
Sgra - 09:37
Sgbr - 09:38
Asd a 09:40
Gvc v 08:47
Laa - 08:50
Gvm - 08:52
Vst - 08:54
Dvnk - 08:55
Vkbr - 08:56
Ledn a 08:59
Ledn v 09:03
Vh - 09:07
Nwh - 09:08
Lis - 09:10
Hil - 09:12
Had + 09:18
Zspl - 09:20
Hlm a 09:23
Hlm v 09:25
Spbr - 09:26
Hlms - 09:28
Hw - 09:30
Hwzb - 09:31
Ass + 09:34
Obpa - 09:36
Sgra - 09:37
Sgbr - 09:38
Asd a 09:40