Zoek

Dienstregeling van trein 2118
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Gvc v 08:17
Laa - 08:20
Gvm - 08:22
Vst - 08:24
Dvnk - 08:25
Vkbr - 08:26
Ledn a 08:29
Ledn v 08:33
Vh - 08:37
Nwh - 08:38
Lis - 08:40
Hil - 08:42
Had + 08:48
Zspl - 08:50
Hlm a 08:53
Hlm v 08:55
Spbr - 08:56
Hlms - 08:58
Hw - 09:00
Hwzb - 09:01
Ass + 09:04
Obpa - 09:06
Sgra - 09:07
Sgbr - 09:08
Asd a 09:10
Gvc v 08:17
Laa - 08:20
Gvm - 08:22
Vst - 08:24
Dvnk - 08:25
Vkbr - 08:26
Ledn a 08:29
Ledn v 08:33
Vh - 08:37
Nwh - 08:38
Lis - 08:40
Hil - 08:42
Had + 08:48
Zspl - 08:50
Hlm a 08:53
Hlm v 08:55
Spbr - 08:56
Hlms - 08:58
Hw - 09:00
Hwzb - 09:01
Ass + 09:04
Obpa - 09:06
Sgra - 09:07
Sgbr - 09:08
Asd a 09:10
Gvc v 08:17
Laa - 08:20
Gvm - 08:22
Vst - 08:24
Dvnk - 08:25
Vkbr - 08:26
Ledn a 08:29
Ledn v 08:33
Vh - 08:37
Nwh - 08:38
Lis - 08:40
Hil - 08:42
Had + 08:48
Zspl - 08:50
Hlm a 08:53
Hlm v 08:55
Spbr - 08:56
Hlms - 08:58
Hw - 09:00
Hwzb - 09:01
Ass + 09:04
Obpa - 09:06
Sgra - 09:07
Sgbr - 09:08
Asd a 09:10
Gvc v 08:17
Laa - 08:20
Gvm - 08:22
Vst - 08:24
Dvnk - 08:25
Vkbr - 08:26
Ledn a 08:29
Ledn v 08:33
Vh - 08:37
Nwh - 08:38
Lis - 08:40
Hil - 08:42
Had + 08:48
Zspl - 08:50
Hlm a 08:53
Hlm v 08:55
Spbr - 08:56
Hlms - 08:58
Hw - 09:00
Hwzb - 09:01
Ass + 09:04
Obpa - 09:06
Sgra - 09:07
Sgbr - 09:08
Asd a 09:10
Gvc v 08:17
Laa - 08:20
Gvm - 08:22
Vst - 08:24
Dvnk - 08:25
Vkbr - 08:26
Ledn a 08:29
Ledn v 08:33
Vh - 08:37
Nwh - 08:38
Lis - 08:40
Hil - 08:42
Had + 08:48
Zspl - 08:50
Hlm a 08:53
Hlm v 08:55
Spbr - 08:56
Hlms - 08:58
Hw - 09:00
Hwzb - 09:01
Ass + 09:04
Obpa - 09:06
Sgra - 09:07
Sgbr - 09:08
Asd a 09:10
Gvc v 08:17
Laa - 08:20
Gvm - 08:22
Vst - 08:24
Dvnk - 08:25
Vkbr - 08:26
Ledn a 08:29
Ledn v 08:33
Vh - 08:37
Nwh - 08:38
Lis - 08:40
Hil - 08:42
Had + 08:48
Zspl - 08:50
Hlm a 08:53
Hlm v 08:55
Spbr - 08:56
Hlms - 08:58
Hw - 09:00
Hwzb - 09:01
Ass + 09:04
Obpa - 09:06
Sgra - 09:07
Sgbr - 09:08
Asd a 09:10