Zoek

Dienstregeling van trein 2116
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Gvc v 07:47
Laa - 07:50
Gvm - 07:52
Vst - 07:54
Dvnk - 07:55
Vkbr - 07:56
Ledn a 07:59
Ledn v 08:03
Vh - 08:07
Nwh - 08:08
Lis - 08:10
Hil - 08:12
Had + 08:18
Zspl - 08:20
Hlm a 08:23
Hlm v 08:25
Spbr - 08:26
Hlms - 08:28
Hw - 08:30
Hwzb - 08:31
Ass + 08:34
Obpa - 08:36
Sgra - 08:37
Sgbr - 08:38
Asd a 08:40
Gvc v 07:47
Laa - 07:50
Gvm - 07:52
Vst - 07:54
Dvnk - 07:55
Vkbr - 07:56
Ledn a 07:59
Ledn v 08:03
Vh - 08:07
Nwh - 08:08
Lis - 08:10
Hil - 08:12
Had + 08:18
Zspl - 08:20
Hlm a 08:23
Hlm v 08:25
Spbr - 08:26
Hlms - 08:28
Hw - 08:30
Hwzb - 08:31
Ass + 08:34
Obpa - 08:36
Sgra - 08:37
Sgbr - 08:38
Asd a 08:40
Gvc v 07:47
Laa - 07:50
Gvm - 07:52
Vst - 07:54
Dvnk - 07:55
Vkbr - 07:56
Ledn a 07:59
Ledn v 08:03
Vh - 08:07
Nwh - 08:08
Lis - 08:10
Hil - 08:12
Had + 08:18
Zspl - 08:20
Hlm a 08:23
Hlm v 08:25
Spbr - 08:26
Hlms - 08:28
Hw - 08:30
Hwzb - 08:31
Ass + 08:34
Obpa - 08:36
Sgra - 08:37
Sgbr - 08:38
Asd a 08:40
Gvc v 07:47
Laa - 07:50
Gvm - 07:52
Vst - 07:54
Dvnk - 07:55
Vkbr - 07:56
Ledn a 07:59
Ledn v 08:03
Vh - 08:07
Nwh - 08:08
Lis - 08:10
Hil - 08:12
Had + 08:18
Zspl - 08:20
Hlm a 08:23
Hlm v 08:25
Spbr - 08:26
Hlms - 08:28
Hw - 08:30
Hwzb - 08:31
Ass + 08:34
Obpa - 08:36
Sgra - 08:37
Sgbr - 08:38
Asd a 08:40
Gvc v 07:47
Laa - 07:50
Gvm - 07:52
Vst - 07:54
Dvnk - 07:55
Vkbr - 07:56
Ledn a 07:59
Ledn v 08:03
Vh - 08:07
Nwh - 08:08
Lis - 08:10
Hil - 08:12
Had + 08:18
Zspl - 08:20
Hlm a 08:23
Hlm v 08:25
Spbr - 08:26
Hlms - 08:28
Hw - 08:30
Hwzb - 08:31
Ass + 08:34
Obpa - 08:36
Sgra - 08:37
Sgbr - 08:38
Asd a 08:40
Hlm v 08:25
Spbr - 08:26
Hlms - 08:28
Hw - 08:30
Hwzb - 08:31
Ass + 08:34
Obpa - 08:36
Sgra - 08:37
Sgbr - 08:38
Asd a 08:40