Zoek

Dienstregeling van trein 726
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Gn v 07:48
Gerp - 07:50
Gnl - 07:51
Hrn - 07:54
Onn - 07:56
Onz - 07:57
Asn + 08:05
Bl - 08:14
Vama - 08:19
Hgv - 08:22
Kg - 08:25
Mpa - 08:28
Mp - 08:30
Ddv - 08:36
Hea - 08:41
Zlgea - 08:43
Zl a 08:45
Zl v 08:47
Zlptta - 08:48
Zlra - 08:50
Htba - 08:51
Kpzhtb - 08:54
Kpnzoo - 08:55
Kpnz - 08:56
Kpnzow - 08:57
Drokpz - 09:01
Dron - 09:02
Stbdro - 09:06
Stb - 09:07
Llsstb - 09:09
Llsoa - 09:10
Lls a 09:12
Lls v 09:13
Llsz - 09:15
Llszo - 09:16
Almo - 09:22
Almb - 09:23
Almp - 09:25
Alm a 09:27
Alm v 09:29
Almm - 09:29
Almmo - 09:30
Ampo - 09:32
Mbga - 09:34
Vtbr - 09:35
Wp - 09:36
Gpda - 09:38
Ddm - 09:39
Mdsa - 09:40
Dmnz - 09:41
Vspa - 09:42
Dvd - 09:43
Dvaw - 09:45
Rai - 09:46
Asdz a 09:48
Asdz v 09:49
Skbr - 09:51
Asra - 09:52
Shl a 09:55
Shl v 09:57
Hfd - 10:00
Hfdm - 10:01
Nvp - 10:03
Rvbr - 10:06
Ssh - 10:07
Ledn a 10:13
Ledn v 10:15
Vkbr - 10:17
Dvnk - 10:18
Vst - 10:19
Gvm - 10:21
Laa - 10:23
Gvc a 10:26
Gn v 07:48
Gerp - 07:50
Gnl - 07:51
Hrn - 07:54
Onn - 07:56
Onz - 07:57
Asn + 08:05
Bl - 08:14
Vama - 08:19
Hgv - 08:22
Kg - 08:25
Mpa - 08:28
Mp - 08:30
Ddv - 08:36
Hea - 08:41
Zlgea - 08:43
Zl a 08:45
Zl v 08:47
Zlptta - 08:48
Zlra - 08:50
Htba - 08:51
Kpzhtb - 08:54
Kpnzoo - 08:55
Kpnz - 08:56
Kpnzow - 08:57
Drokpz - 09:01
Dron - 09:02
Stbdro - 09:06
Stb - 09:07
Llsstb - 09:09
Llsoa - 09:10
Lls a 09:12
Lls v 09:13
Llsz - 09:15
Llszo - 09:16
Almo - 09:22
Almb - 09:23
Almp - 09:25
Alm a 09:27
Alm v 09:29
Almm - 09:29
Almmo - 09:30
Ampo - 09:32
Mbga - 09:34
Vtbr - 09:35
Wp - 09:36
Gpda - 09:38
Ddm - 09:39
Mdsa - 09:40
Dmnz - 09:41
Vspa - 09:42
Dvd - 09:43
Dvaw - 09:45
Rai - 09:46
Asdz a 09:48
Asdz v 09:49
Skbr - 09:51
Asra - 09:52
Shl a 09:55
Shl v 09:57
Hfd - 10:00
Hfdm - 10:01
Nvp - 10:03
Rvbr - 10:06
Ssh - 10:07
Ledn a 10:13
Ledn v 10:15
Vkbr - 10:17
Dvnk - 10:18
Vst - 10:19
Gvm - 10:21
Laa - 10:23
Gvc a 10:26
Gn v 07:48
Gerp - 07:50
Gnl - 07:51
Hrn - 07:54
Onn - 07:56
Onz - 07:57
Asn + 08:05
Bl - 08:14
Vama - 08:19
Hgv - 08:22
Kg - 08:25
Mpa - 08:28
Mp - 08:30
Ddv - 08:36
Hea - 08:41
Zlgea - 08:43
Zl a 08:45
Zl v 08:47
Zlptta - 08:48
Zlra - 08:50
Htba - 08:51
Kpzhtb - 08:54
Kpnzoo - 08:55
Kpnz - 08:56
Kpnzow - 08:57
Drokpz - 09:01
Dron - 09:02
Stbdro - 09:06
Stb - 09:07
Llsstb - 09:09
Llsoa - 09:10
Lls a 09:12
Lls v 09:13
Llsz - 09:15
Llszo - 09:16
Almo - 09:22
Almb - 09:23
Almp - 09:25
Alm a 09:27
Alm v 09:29
Almm - 09:29
Almmo - 09:30
Ampo - 09:32
Mbga - 09:34
Vtbr - 09:35
Wp - 09:36
Gpda - 09:38
Ddm - 09:39
Mdsa - 09:40
Dmnz - 09:41
Vspa - 09:42
Dvd - 09:43
Dvaw - 09:45
Rai - 09:46
Asdz a 09:48
Asdz v 09:49
Skbr - 09:51
Asra - 09:52
Shl a 09:55
Shl v 09:57
Hfd - 10:00
Hfdm - 10:01
Nvp - 10:03
Rvbr - 10:06
Ssh - 10:07
Ledn a 10:13
Ledn v 10:15
Vkbr - 10:17
Dvnk - 10:18
Vst - 10:19
Gvm - 10:21
Laa - 10:23
Gvc a 10:26
Gn v 07:48
Gerp - 07:50
Gnl - 07:51
Hrn - 07:54
Onn - 07:56
Onz - 07:57
Asn + 08:05
Bl - 08:14
Vama - 08:19
Hgv - 08:22
Kg - 08:25
Mpa - 08:28
Mp - 08:30
Ddv - 08:36
Hea - 08:41
Zlgea - 08:43
Zl a 08:45
Zl v 08:47
Zlptta - 08:48
Zlra - 08:50
Htba - 08:51
Kpzhtb - 08:54
Kpnzoo - 08:55
Kpnz - 08:56
Kpnzow - 08:57
Drokpz - 09:01
Dron - 09:02
Stbdro - 09:06
Stb - 09:07
Llsstb - 09:09
Llsoa - 09:10
Lls a 09:12
Lls v 09:13
Llsz - 09:15
Llszo - 09:16
Almo - 09:22
Almb - 09:23
Almp - 09:25
Alm a 09:27
Alm v 09:29
Almm - 09:29
Almmo - 09:30
Ampo - 09:32
Mbga - 09:34
Vtbr - 09:35
Wp - 09:36
Gpda - 09:38
Ddm - 09:39
Mdsa - 09:40
Dmnz - 09:41
Vspa - 09:42
Dvd - 09:43
Dvaw - 09:45
Rai - 09:46
Asdz a 09:48
Asdz v 09:49
Skbr - 09:51
Asra - 09:52
Shl a 09:55
Shl v 09:57
Hfd - 10:00
Hfdm - 10:01
Nvp - 10:03
Rvbr - 10:06
Ssh - 10:07
Ledn a 10:13
Ledn v 10:15
Vkbr - 10:17
Dvnk - 10:18
Vst - 10:19
Gvm - 10:21
Laa - 10:23
Gvc a 10:26
Gn v 07:48
Gerp - 07:50
Gnl - 07:51
Hrn - 07:54
Onn - 07:56
Onz - 07:57
Asn + 08:05
Bl - 08:14
Vama - 08:19
Hgv - 08:22
Kg - 08:25
Mpa - 08:28
Mp - 08:30
Ddv - 08:36
Hea - 08:41
Zlgea - 08:43
Zl a 08:45
Zl v 08:47
Zlptta - 08:48
Zlra - 08:50
Htba - 08:51
Kpzhtb - 08:54
Kpnzoo - 08:55
Kpnz - 08:56
Kpnzow - 08:57
Drokpz - 09:01
Dron - 09:02
Stbdro - 09:06
Stb - 09:07
Llsstb - 09:09
Llsoa - 09:10
Lls a 09:12
Lls v 09:13
Llsz - 09:15
Llszo - 09:16
Almo - 09:22
Almb - 09:23
Almp - 09:25
Alm a 09:27
Alm v 09:29
Almm - 09:29
Almmo - 09:30
Ampo - 09:32
Mbga - 09:34
Vtbr - 09:35
Wp - 09:36
Gpda - 09:38
Ddm - 09:39
Mdsa - 09:40
Dmnz - 09:41
Vspa - 09:42
Dvd - 09:43
Dvaw - 09:45
Rai - 09:46
Asdz a 09:48
Asdz v 09:49
Skbr - 09:51
Asra - 09:52
Shl a 09:55
Shl v 09:57
Hfd - 10:00
Hfdm - 10:01
Nvp - 10:03
Rvbr - 10:06
Ssh - 10:07
Ledn a 10:13
Ledn v 10:15
Vkbr - 10:17
Dvnk - 10:18
Vst - 10:19
Gvm - 10:21
Laa - 10:23
Gvc a 10:26
Gn v 07:48
Gerp - 07:50
Gnl - 07:51
Hrn - 07:54
Onn - 07:56
Onz - 07:57
Asn + 08:05
Bl - 08:14
Vama - 08:19
Hgv - 08:22
Kg - 08:25
Mpa - 08:28
Mp - 08:30
Ddv - 08:36
Hea - 08:41
Zlgea - 08:43
Zl a 08:45
Zl v 08:47
Zlptta - 08:48
Zlra - 08:50
Htba - 08:51
Kpzhtb - 08:54
Kpnzoo - 08:55
Kpnz - 08:56
Kpnzow - 08:57
Drokpz - 09:01
Dron - 09:02
Stbdro - 09:06
Stb - 09:07
Llsstb - 09:09
Llsoa - 09:10
Lls a 09:12
Lls v 09:13
Llsz - 09:15
Llszo - 09:16
Almo - 09:22
Almb - 09:23
Almp - 09:25
Alm a 09:27
Alm v 09:29
Almm - 09:29
Almmo - 09:30
Ampo - 09:32
Mbga - 09:34
Vtbr - 09:35
Wp - 09:36
Gpda - 09:38
Ddm - 09:39
Mdsa - 09:40
Dmnz - 09:41
Vspa - 09:42
Dvd - 09:43
Dvaw - 09:45
Rai - 09:46
Asdz a 09:48
Asdz v 09:49
Skbr - 09:51
Asra - 09:52
Shl a 09:55
Shl v 09:57
Hfd - 10:00
Hfdm - 10:01
Nvp - 10:03
Rvbr - 10:06
Ssh - 10:07
Ledn a 10:13
Ledn v 10:15
Vkbr - 10:17
Dvnk - 10:18
Vst - 10:19
Gvm - 10:21
Laa - 10:23
Gvc a 10:26
Gn v 07:37
Gerp + 07:40
Gnl - 07:41
Hrn + 07:45
Onn - 07:46
Onz - 07:47
Asn + 07:58
Bl + 08:08
Vama - 08:14
Hgv + 08:17
Kg - 08:26
Mpa - 08:27
Mp + 08:29
Ddv - 08:36
Hea - 08:41
Zlgea - 08:43
Zl a 08:45
Zl v 08:47
Zlptta - 08:49
Zlra - 08:50
Htba - 08:52
Kpzhtb - 08:54
Kpnzoo - 08:55
Kpnz - 08:56
Kpnzow - 08:57
Drokpz - 09:01
Dron - 09:02
Stbdro - 09:06
Stb - 09:07
Llsstb - 09:09
Llsoa - 09:10
Lls a 09:12
Lls v 09:13
Llsz - 09:15
Llszo - 09:16
Almo - 09:22
Almb - 09:23
Almp - 09:25
Alm a 09:27
Alm v 09:29
Almm - 09:31
Almmo - 09:32
Ampo - 09:34
Mbga - 09:36
Vtbr - 09:37
Wp - 09:38
Gpda - 09:40
Ddm - 09:41
Mdsa - 09:42
Dmnz - 09:43
Vspa - 09:44
Dvd - 09:45
Dvaw - 09:46
Rai - 09:47
Asdz a 09:48
Asdz v 09:49
Skbr - 09:51
Asra - 09:52
Shl a 09:55
Shl v 09:57
Hfd - 10:00
Hfdm - 10:01
Nvp - 10:03
Rvbr - 10:06
Ssh - 10:07
Ledn a 10:13
Ledn v 10:15
Vkbr - 10:17
Dvnk - 10:18
Vst - 10:19
Gvm - 10:21
Laa - 10:23
Gvc a 10:26