Zoek

Dienstregeling van trein 2129
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Asd v 07:19
Sgbr - 07:21
Sgra - 07:22
Obpa - 07:23
Ass a 07:24
Ass v 07:25
Hwzb - 07:28
Hw - 07:29
Hlms - 07:32
Spbr - 07:34
Hlm a 07:36
Hlm v 07:37
Zspl - 07:39
Had + 07:42
Hil - 07:45
Lis - 07:47
Nwh - 07:49
Vh - 07:51
Ledn a 07:56
Ledn v 08:00
Vkbr - 08:02
Dvnk - 08:03
Vst - 08:04
Gvm - 08:06
Laa - 08:08
Gvc a 08:11
Asd v 07:19
Sgbr - 07:21
Sgra - 07:22
Obpa - 07:23
Ass a 07:24
Ass v 07:25
Hwzb - 07:28
Hw - 07:29
Hlms - 07:32
Spbr - 07:34
Hlm a 07:36
Hlm v 07:37
Zspl - 07:39
Had + 07:42
Hil - 07:45
Lis - 07:47
Nwh - 07:49
Vh - 07:51
Ledn a 07:56
Ledn v 08:00
Vkbr - 08:02
Dvnk - 08:03
Vst - 08:04
Gvm - 08:06
Laa - 08:08
Gvc a 08:11
Asd v 07:19
Sgbr - 07:21
Sgra - 07:22
Obpa - 07:23
Ass a 07:24
Ass v 07:25
Hwzb - 07:28
Hw - 07:29
Hlms - 07:32
Spbr - 07:34
Hlm a 07:36
Hlm v 07:37
Zspl - 07:39
Had + 07:42
Hil - 07:45
Lis - 07:47
Nwh - 07:49
Vh - 07:51
Ledn a 07:56
Ledn v 08:00
Vkbr - 08:02
Dvnk - 08:03
Vst - 08:04
Gvm - 08:06
Laa - 08:08
Gvc a 08:11
Asd v 07:19
Sgbr - 07:21
Sgra - 07:22
Obpa - 07:23
Ass a 07:24
Ass v 07:25
Hwzb - 07:28
Hw - 07:29
Hlms - 07:32
Spbr - 07:34
Hlm a 07:36
Hlm v 07:37
Zspl - 07:39
Had + 07:42
Hil - 07:45
Lis - 07:47
Nwh - 07:49
Vh - 07:51
Ledn a 07:56
Ledn v 08:00
Vkbr - 08:02
Dvnk - 08:03
Vst - 08:04
Gvm - 08:06
Laa - 08:08
Gvc a 08:11
Asd v 07:19
Sgbr - 07:21
Sgra - 07:22
Obpa - 07:23
Ass a 07:24
Ass v 07:25
Hwzb - 07:28
Hw - 07:29
Hlms - 07:32
Spbr - 07:34
Hlm a 07:36
Hlm v 07:37
Zspl - 07:39
Had + 07:42
Hil - 07:45
Lis - 07:47
Nwh - 07:49
Vh - 07:51
Ledn a 07:56
Ledn v 08:00
Vkbr - 08:02
Dvnk - 08:03
Vst - 08:04
Gvm - 08:06
Laa - 08:08
Gvc a 08:11