Zoek

Dienstregeling van trein 1856
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Lw v 15:16
Hrmk - 15:17
Gw - 15:25
Pmk - 15:26
Bobr - 15:28
Akm - 15:29
Brdl - 15:30
Hr + 15:32
Hry - 15:34
Wv - 15:38
Swk + 15:46
Smvrt - 15:52
Mpa - 15:54
Mp + 15:56
Ddv - 16:03
Hea - 16:08
Zlgea - 16:10
Zl a 16:12
Zl v 16:17
Zlptta - 16:18
Zlra - 16:20
Htba - 16:21
Kpzhtb - 16:24
Kpnzoo - 16:25
Kpnz - 16:26
Kpnzow - 16:27
Drokpz - 16:31
Dron - 16:32
Stbdro - 16:36
Stb - 16:37
Llsstb - 16:39
Llsoa - 16:40
Lls a 16:42
Lls v 16:43
Llsz - 16:45
Llszo - 16:46
Almo - 16:52
Almb - 16:53
Almp - 16:55
Alm a 16:57
Alm v 16:59
Almm - 17:00
Almmo - 17:01
Ampo - 17:03
Mbga - 17:06
Vtbr - 17:07
Wp - 17:08
Gpda - 17:10
Ddm - 17:11
Mdsa - 17:12
Dmnz - 17:13
Vspa - 17:14
Dvd - 17:15
Dvaw - 17:16
Rai - 17:17
Asdz a 17:18
Asdz v 17:19
Skbr - 17:20
Asra - 17:21
Shl a 17:25
Shl v 17:27
Hfd - 17:30
Hfdm - 17:31
Nvp - 17:33
Rvbr - 17:36
Ssh - 17:37
Ledn a 17:43
Ledn v 17:45
Vkbr - 17:47
Dvnk - 17:48
Vst - 17:49
Gvm - 17:51
Laa - 17:53
Gvc a 17:56
Lw v 15:16
Hrmk - 15:17
Gw - 15:25
Pmk - 15:26
Bobr - 15:28
Akm - 15:29
Brdl - 15:30
Hr + 15:32
Hry - 15:34
Wv - 15:38
Swk + 15:46
Smvrt - 15:52
Mpa - 15:54
Mp + 15:56
Ddv - 16:03
Hea - 16:08
Zlgea - 16:10
Zl a 16:12
Zl v 16:17
Zlptta - 16:18
Zlra - 16:20
Htba - 16:21
Kpzhtb - 16:24
Kpnzoo - 16:25
Kpnz - 16:26
Kpnzow - 16:27
Drokpz - 16:31
Dron - 16:32
Stbdro - 16:36
Stb - 16:37
Llsstb - 16:39
Llsoa - 16:40
Lls a 16:42
Lls v 16:43
Llsz - 16:45
Llszo - 16:46
Almo - 16:52
Almb - 16:53
Almp - 16:55
Alm a 16:57
Alm v 16:59
Almm - 17:00
Almmo - 17:01
Ampo - 17:03
Mbga - 17:06
Vtbr - 17:07
Wp - 17:08
Gpda - 17:10
Ddm - 17:11
Mdsa - 17:12
Dmnz - 17:13
Vspa - 17:14
Dvd - 17:15
Dvaw - 17:16
Rai - 17:17
Asdz a 17:18
Asdz v 17:19
Skbr - 17:20
Asra - 17:21
Shl a 17:25
Shl v 17:27
Hfd - 17:30
Hfdm - 17:31
Nvp - 17:33
Rvbr - 17:36
Ssh - 17:37
Ledn a 17:43
Ledn v 17:45
Vkbr - 17:47
Dvnk - 17:48
Vst - 17:49
Gvm - 17:51
Laa - 17:53
Gvc a 17:56
Lw v 15:16
Hrmk - 15:17
Gw - 15:25
Pmk - 15:26
Bobr - 15:28
Akm - 15:29
Brdl - 15:30
Hr + 15:32
Hry - 15:34
Wv - 15:38
Swk + 15:46
Smvrt - 15:52
Mpa - 15:54
Mp + 15:56
Ddv - 16:03
Hea - 16:08
Zlgea - 16:10
Zl a 16:12
Zl v 16:17
Zlptta - 16:18
Zlra - 16:20
Htba - 16:21
Kpzhtb - 16:24
Kpnzoo - 16:25
Kpnz - 16:26
Kpnzow - 16:27
Drokpz - 16:31
Dron - 16:32
Stbdro - 16:36
Stb - 16:37
Llsstb - 16:39
Llsoa - 16:40
Lls a 16:42
Lls v 16:43
Llsz - 16:45
Llszo - 16:46
Almo - 16:52
Almb - 16:53
Almp - 16:55
Alm a 16:57
Alm v 16:59
Almm - 17:00
Almmo - 17:01
Ampo - 17:03
Mbga - 17:06
Vtbr - 17:07
Wp - 17:08
Gpda - 17:10
Ddm - 17:11
Mdsa - 17:12
Dmnz - 17:13
Vspa - 17:14
Dvd - 17:15
Dvaw - 17:16
Rai - 17:17
Asdz a 17:18
Asdz v 17:19
Skbr - 17:20
Asra - 17:21
Shl a 17:25
Shl v 17:27
Hfd - 17:30
Hfdm - 17:31
Nvp - 17:33
Rvbr - 17:36
Ssh - 17:37
Ledn a 17:43
Ledn v 17:45
Vkbr - 17:47
Dvnk - 17:48
Vst - 17:49
Gvm - 17:51
Laa - 17:53
Gvc a 17:56
Lw v 15:16
Hrmk - 15:17
Gw - 15:25
Pmk - 15:26
Bobr - 15:28
Akm - 15:29
Brdl - 15:30
Hr + 15:32
Hry - 15:34
Wv - 15:38
Swk + 15:46
Smvrt - 15:52
Mpa - 15:54
Mp + 15:56
Ddv - 16:03
Hea - 16:08
Zlgea - 16:10
Zl a 16:12
Zl v 16:17
Zlptta - 16:18
Zlra - 16:20
Htba - 16:21
Kpzhtb - 16:24
Kpnzoo - 16:25
Kpnz - 16:26
Kpnzow - 16:27
Drokpz - 16:31
Dron - 16:32
Stbdro - 16:36
Stb - 16:37
Llsstb - 16:39
Llsoa - 16:40
Lls a 16:42
Lls v 16:43
Llsz - 16:45
Llszo - 16:46
Almo - 16:52
Almb - 16:53
Almp - 16:55
Alm a 16:57
Alm v 16:59
Almm - 17:00
Almmo - 17:01
Ampo - 17:03
Mbga - 17:06
Vtbr - 17:07
Wp - 17:08
Gpda - 17:10
Ddm - 17:11
Mdsa - 17:12
Dmnz - 17:13
Vspa - 17:14
Dvd - 17:15
Dvaw - 17:16
Rai - 17:17
Asdz a 17:18
Asdz v 17:19
Skbr - 17:20
Asra - 17:21
Shl a 17:25
Shl v 17:27
Hfd - 17:30
Hfdm - 17:31
Nvp - 17:33
Rvbr - 17:36
Ssh - 17:37
Ledn a 17:43
Ledn v 17:45
Vkbr - 17:47
Dvnk - 17:48
Vst - 17:49
Gvm - 17:51
Laa - 17:53
Gvc a 17:56
Lw v 15:16
Hrmk - 15:17
Gw - 15:25
Pmk - 15:26
Bobr - 15:28
Akm - 15:29
Brdl - 15:30
Hr + 15:32
Hry - 15:34
Wv - 15:38
Swk + 15:46
Smvrt - 15:52
Mpa - 15:54
Mp + 15:56
Ddv - 16:03
Hea - 16:08
Zlgea - 16:10
Zl a 16:12
Zl v 16:17
Zlptta - 16:18
Zlra - 16:20
Htba - 16:21
Kpzhtb - 16:24
Kpnzoo - 16:25
Kpnz - 16:26
Kpnzow - 16:27
Drokpz - 16:31
Dron - 16:32
Stbdro - 16:36
Stb - 16:37
Llsstb - 16:39
Llsoa - 16:40
Lls a 16:42
Lls v 16:43
Llsz - 16:45
Llszo - 16:46
Almo - 16:52
Almb - 16:53
Almp - 16:55
Alm a 16:57
Alm v 16:59
Almm - 17:00
Almmo - 17:01
Ampo - 17:03
Mbga - 17:06
Vtbr - 17:07
Wp - 17:08
Gpda - 17:10
Ddm - 17:11
Mdsa - 17:12
Dmnz - 17:13
Vspa - 17:14
Dvd - 17:15
Dvaw - 17:16
Rai - 17:17
Asdz a 17:18
Asdz v 17:19
Skbr - 17:20
Asra - 17:21
Shl a 17:25
Shl v 17:27
Hfd - 17:30
Hfdm - 17:31
Nvp - 17:33
Rvbr - 17:36
Ssh - 17:37
Ledn a 17:43
Ledn v 17:45
Vkbr - 17:47
Dvnk - 17:48
Vst - 17:49
Gvm - 17:51
Laa - 17:53
Gvc a 17:56
Lw v 15:16
Hrmk - 15:17
Gw - 15:25
Pmk - 15:26
Bobr - 15:28
Akm - 15:29
Brdl - 15:30
Hr + 15:32
Hry - 15:34
Wv - 15:38
Swk + 15:46
Smvrt - 15:52
Mpa - 15:54
Mp + 15:56
Ddv - 16:03
Hea - 16:08
Zlgea - 16:10
Zl a 16:12
Zl v 16:17
Zlptta - 16:18
Zlra - 16:20
Htba - 16:21
Kpzhtb - 16:24
Kpnzoo - 16:25
Kpnz - 16:26
Kpnzow - 16:27
Drokpz - 16:31
Dron - 16:32
Stbdro - 16:36
Stb - 16:37
Llsstb - 16:39
Llsoa - 16:40
Lls a 16:42
Lls v 16:43
Llsz - 16:45
Llszo - 16:46
Almo - 16:52
Almb - 16:53
Almp - 16:55
Alm a 16:57
Alm v 16:59
Almm - 17:00
Almmo - 17:01
Ampo - 17:03
Mbga - 17:06
Vtbr - 17:07
Wp - 17:08
Gpda - 17:10
Ddm - 17:11
Mdsa - 17:12
Dmnz - 17:13
Vspa - 17:14
Dvd - 17:15
Dvaw - 17:16
Rai - 17:17
Asdz a 17:18
Asdz v 17:19
Skbr - 17:20
Asra - 17:21
Shl a 17:25
Shl v 17:27
Hfd - 17:30
Hfdm - 17:31
Nvp - 17:33
Rvbr - 17:36
Ssh - 17:37
Ledn a 17:43
Ledn v 17:45
Vkbr - 17:47
Dvnk - 17:48
Vst - 17:49
Gvm - 17:51
Laa - 17:53
Gvc a 17:56
Lw v 15:16
Hrmk - 15:17
Gw - 15:25
Pmk - 15:26
Bobr - 15:28
Akm - 15:29
Brdl - 15:30
Hr + 15:32
Hry - 15:34
Wv - 15:38
Swk + 15:46
Smvrt - 15:52
Mpa - 15:54
Mp + 15:56
Ddv - 16:03
Hea - 16:08
Zlgea - 16:10
Zl a 16:12
Zl v 16:17
Zlptta - 16:18
Zlra - 16:20
Htba - 16:21
Kpzhtb - 16:24
Kpnzoo - 16:25
Kpnz - 16:26
Kpnzow - 16:27
Drokpz - 16:31
Dron - 16:32
Stbdro - 16:36
Stb - 16:37
Llsstb - 16:39
Llsoa - 16:40
Lls a 16:42
Lls v 16:43
Llsz - 16:45
Llszo - 16:46
Almo - 16:52
Almb - 16:53
Almp - 16:55
Alm a 16:57
Alm v 16:59
Almm - 17:00
Almmo - 17:01
Ampo - 17:03
Mbga - 17:06
Vtbr - 17:07
Wp - 17:08
Gpda - 17:10
Ddm - 17:11
Mdsa - 17:12
Dmnz - 17:13
Vspa - 17:14
Dvd - 17:15
Dvaw - 17:16
Rai - 17:17
Asdz a 17:18
Asdz v 17:19
Skbr - 17:20
Asra - 17:21
Shl a 17:25
Shl v 17:27
Hfd - 17:30
Hfdm - 17:31
Nvp - 17:33
Rvbr - 17:36
Ssh - 17:37
Ledn a 17:43
Ledn v 17:45
Vkbr - 17:47
Dvnk - 17:48
Vst - 17:49
Gvm - 17:51
Laa - 17:53
Gvc a 17:56